В пътя на новото начало никой няма да бъде сам, защото ДПС е единно с лидер Делян Пеевски (СНИМКИ)

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В с. Пристое, община Каолиново се проведе традиционния възпоменателен митинг по случай 36-тата годишнина от майските събития през 1989г. ДПС-НОВО НАЧАЛО беше отново с хората за да почете паметта на жертвите от т.нар. “възродителен процес” . Да си спомним за героите и свидните жертви, които дадохме в борбата за имената, идентичността, достойнството и честта.
ДПС -НОВО НАЧАЛО е до хората и ще продължи да работи за това те да имат по-добро бъдеще, да живеят в добре развити общини и да имат сигурност и стабилност за семействата си.
В пътя на новото начало никой няма да бъде сам, защото ДПС е единно с лидер Делян Пеевски. Стотиците жители на община Каолиново дадоха своята подкрепа и доверие на председателя на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски за да реализира политиките за хората, защото най-важната ни мисия са хората.
На митинга присъства цялото ръководство на ДПС и ПГ на ДПС - НОВО НАЧАЛО, парламентарната група, областни и общински председатели на ДПС, кметове, членове и симпатизанти от региона.