ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Румънското правителство обмисля затягане на ограниченията за движение през нощта заради нарастване на новите случаи на коронавирусна инфекция в последно време, съобщава телевизия „Диджи24”, цитирана от „Дарик”.
препоръчано
Според правителствени източници, цитирани от телевизията, планираните мерки предвиждат движението навън вече да бъде забранено от 22:00 часа, а не от 23:00, както беше досега. Предвижда се и промяна на работното време на ресторантите, което също ще бъде ограничено до 22:00 часа.
Здравният министър Влад Войкулеску също заяви, че властите не изключват въвеждането на нови ограничения заради нарастването на новите случаи на коронавирус.
свързани новини
ВАЖНО! Ограничителни мерки при влизане в Румъния от тази вечер
12174
на 06.03.2021
"Щитът на Ахил" влиза за гласуване в гръцкия парламент
9439
преди 6 часа
Стачка на лекарите затваря държавните болници в Гърция
6003
преди 9 часа
Земетресение разтърси Гърция
9486
преди 9 часа


