ГОРЕЩО
ЗАКОНЪТ НА УЛИЦАТА! Синята легенда Константин Мишев ИЗБУХНА - ето защо младежките банди не могат да бъдат спрени
Кандимена и Гюров се поверили в ръцете на Зайо Зизин - трагедия!
Назначиха нов зам.-министър на здравеопазването
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Намерен е труп на мъж в центъра на София
Какви са очакванията за края на войната между САЩ и Иран и в Ивицата Газа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди демонстранти протестираха срещу масовото изсичане на гори в Румъния, като обвиниха политиците, че позволяват обезлесяването, предаде БНР, позовавайки се на Асошиейтед прес.
препоръчано
Демонстрантите в Букурещ носеха плакати с лозунги "Заедно можем да спасим горите", "Обезлесяването е престъпление". Те обвиниха политическите партии, че позволяват изсичането на огромни горски площи за собствени облаги и за липсата на контрол над нелегалната сеч. В Румъния има 6,6 милиона хектара гори.
свързани новини
Президентът Клаус Йоханис нарече протеста "законен" и каза, че незаконната сеч ще бъде обсъдена по време на следващото заседание, посветено на националната сигурност.
Близо 190 000 предприятия са прекратили дейността си в Германия през 2025 г.
2375
преди 22 минути
Тръмп обяви Ормузкия проток за нова територия на САЩ
10443
преди 51 минути
Кличко с прочувствени думи за смъртта на бившата му
11052
преди 1 часа


