ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В румънските медии излезнаха ред публикации, в които северните ни съседи се радват, че ще гледат Григор Димитров на турнира "BRD Năstase Țiriac Trophy".
препоръчано
Според румънските журналисти гаджето на Маша Шарапова е фаворит за спечелване на трофея. Надпреварата започва от 21 април, като според румънците основен конкурент на българина ще е руснака Михай Южни, който е бил най-добрият състезател, преди Гришо да приеме поканата.
"Ако българинът играе на максимален капацитет, то няма да има никакви проблеми да спечели турнира. Хубаво е, че можем да гледаме такива спортисти в Румъния", коментира под статията фен на тениса от северната ни съседка.
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
8208
преди 55 минути


