BG EN

В Русия официално забраниха "Невинността на мюсюлманите"

ТОП НОВИНАТА

В Русия официално забраниха "Невинността на мюсюлманите"

1605
на 26.12.2012
В Русия официално забраниха Невинността на мюсюлманите
Автор:   Явор Белчев
Филмът „Невинността на мюсюлманите”, който предизвика редица скандали и бе забранен от Тверския съд в Москва, вече е внесен в руския регистър наекстремистките материали, съобщи министерството на правосъдието на Русия, цитирано от РИА Новости. Руският Федерален списък с екстремистките материали се формира на базата на постъпващите в министерството на правосъдието копия от влезлите в законова сила решения на съдилищата за признаване на дадени информационни материали за екстремистки. С внасянето в този списък екстремисткият материал официално се счита за забранен в цялата страна.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за петък - Раците да запазят доброто си настроение, Везните да внимават с думите САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за петък - Раците да запазят доброто си настроение, Везните да внимават с думите
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК