ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На територията на военна база в американския щат Невада на 5 септември се разби произведен в Русия самолет Су-27. От пресслужбата на базата обаче засекретиха всякаква информация за случилото се, съобщава РИА Новости.
препоръчано
„Всички детайли относно инцидента, който стана на 5 септември са засекретени“, лаконично заявяват от базата.
По-рано бе съобщено, че катастрофата е станала при отработка на въздушен бой между многофункционални изтребители F-16 на Въоръжените сили на Съединените щати със самолети на Въоръжените сили на Русия. В резултат на инцидента е загинал 44-годишният летец-изпитател, подполковник Ерик Шулц.
свързани новини
Руски Су-27 прихвана американски бомбардировач над Балтийско море
15923
на 06.06.2017
Превод и редакция: ПИК
Ад под небето! Разби се Су-27
23927
на 21.12.2016


