ГОРЕЩО
Ивелин Михайлов отрича, че "Исторически парк" хлопва кепенци: Атакуват ни, защото разкрихме как "Капитал" участва в проекта "Баба Алино"
Ще се случат ли ТЕЗИ ДВЕ ритуални самоубийства на президентските избори
Диана Русинова за адската катастрофа на "Тракия": Убихме две деца и трима възрастни за по-малко от час заради некомпетентност, безхаберие и популизъм
БРУТАЛНИ СХЕМИ! Ивелин Михайлов вкарал милионите на инвеститорите през банкомат в своя сметка?
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Събота ще от последните топли дни, подходящи за разходка в планината. Това съобщиха за София Topnovini.bg от Планинската спасителна служба (ПСС).
препоръчано
От неделя времето започва да се разваля, като се очакват превалявания.
Препоръките на спасителите към туристите са да си носят вода и да не ходят в непознати райони без карта или GPS.
От ПСС съветват всички, тръгнали към планините, да избират маршрут, който е съвместим с физическото им състояние и да не предприемат дълги походи, ако не са подготвени.
Носенето на шапка, слънцезащитен крем и високи обувки е задължително.
Уморени без причина: 4 скрити капана, които изпиват енергията ни
5857
преди 1 часа
СРАМОТА: Баби се биха за китки на Еньовден
7550
преди 2 часа
Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
7397
преди 2 часа


