BG EN

В ТРОЯНСКИЯ МАНАСТИР: Чакат премиера за храмовия празник

Региони

В ТРОЯНСКИЯ МАНАСТИР: Чакат премиера за храмовия празник

13651
на 15.08.2018
В ТРОЯНСКИЯ МАНАСТИР: Чакат премиера за храмовия празник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С молитва за благоденствие и просперитет на българския народ Троянският манастир "Успение Богородично" ще отбележи своя храмов празник. По традиция на Голяма Богородица светата обител събира духовници и миряни от цялата страна, дошли да се помолят пред чудотворната икона на Света Богородица Троеручица.

препоръчано

На 15 август празничните богослужения започват в 7 часа. След това ще има утринна и света литургия, която ще бъде оглавена от Българския патриарх Неофит и други духовници, които гостуват на светата обител.

Очаква се премиерът Бойко Борисов да присъства на храмовия празник на светата обител. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК