ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нито един от кандидатите за поста глава на "Турска республика Северен Кипър" не успя да събере повече от 50% от гласовете на изборите в тази част на остров Кипър, призната единствено от Турция. Вторият тур ще се проведе на 26 април.
препоръчано
Дервиш Ероглу, който е начело на така наречената "Турска република Северен Кипър" получава около 28,3%, а независимият Мустафа Акънджи – 26,8%.
Действащата председателка на местния парламент Сибел Сибер има 22,4%, а още един независим кандидат и преговарящ по въпросите на решаване на проблема на разделения остров – Кудпет Озерсай получава 21,2%.
Други трима независими кандидати имат под 1%, предаде ТАСС.
И Кипър на опашката за европомощи
6022
на 23.11.2012


