BG EN

В Турция облекчават мерките срещу коронавируса

Европа

В Турция облекчават мерките срещу коронавируса

4003
на 17.05.2021
В Турция облекчават мерките срещу коронавируса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изтече националната карантина в Турция. Тя беше въведена на 29 април заради големия брой новозаразени с коронавирус.

препоръчано

До 1 юни ще продължи етапът на нормализация и постепенно разхлабване на ограниченията.

Остават част от мерките, като носенето на маски и спазването на социална дистанция.

Вечерният час ще продължи да е в сила, но не от 19 ч., а от 21 ч.

Забранява се и излизането от дома през уикендите, освен на хората със специално разрешение. Учениците остават на онлайн обучение.

Спа центрове и спортни обекти също няма да работят. Възстановяват се междуградските пътувания. Отварят моловете и салоните за красота.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК