BG EN

В Шумен отчели намаление на престъпността

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

В Шумен отчели намаление на престъпността

2304
на 10.04.2014
В Шумен отчели намаление на престъпността
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През първите три месеца на годината в област Шумен са регистрирани 498 престъпления - със 107 по-малко в сравнение със същия период на миналата година. Това съобщиха от ОД на МВР.

препоръчано

Регистрираните престъпления против личността са 26, с 13 на сто по-малко от миналогодишния период. При престъпленията против собствеността също се отчита намаление - с 37 процента. Кражбите са 173, а през същия период на 2013 г. са били 267. Намаление се отчита и при грабежите - един, при 10 за миналогодишния период. През първите три месеца на годината най-много престъпления в областта са регистрирани в общините Смядово, Каспичан и Велики Преслав, а най-малко - във Венец, Хитрино и Каолиново.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК