BG EN

В ЪГЪЛА! Великобритания напира за „преходен“ период за Брекизит

СВЕТЪТ ДНЕС

В ЪГЪЛА! Великобритания напира за „преходен“ период за Брекизит

6157
на 11.07.2017
В ЪГЪЛА! Великобритания напира за „преходен“ период за Брекизит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дейвид Дейвис - британският министър по въпросите, касаещи Брекзит, заяви, че може да се наложи да има преходен период при излизането на Обединеното кралство от Европейския съюз, съобщава Гардиън, цитиран от Фокус.

препоръчано

Министър Дейвид Дейвис заяви, че това ще бъде по-скоро заради Франция, Белгия и Холандия, отколкото Великобритания.

Отричайки твърденията, че Великобритания е смекчила позицията за „твърд“ Брекзит, той каза пред Камарата на лордовете, че най-близките съседи на страната не са готови за предстоящите промени като граничния контрол и митническите проверки.

„Такива „практични неща“ налагат по-скоро нуждата от преходен период, отколкото от смяната на правителствената стратегия“, смята министър Дейвис.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК