ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
Гориво без документи и манипулирани уреди разкриха митничари при проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гориво без документи и манипулирани уреди разкриха при проверка на бензиностанция в Пловдив служители от мобилна митническа група и на Митница Пловдив, съобщава „Марица”.
препоръчано
Една от бензиноколонките, която според служителите на обекта не работи, се оказа не само работеща, но и с манипулирани уреди. Открити са и 2 061 литра бледозелена течност с мирис на дизелово гориво без документи.
За откритото гориво без документи ще бъде съставен акт, за установените технически нарушения са уведомени съответните компетентни органи, допълват от митницата. Те обаче не уточняват какъв е адресът на нарушителя.
свързани новини


