ГОРЕЩО
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Владимир Гаджев беше много доволен след първия си гол за Анортозис. Бившият халф на Левски вкара едно от попаденията за победата над АЕЛ (Ларнака) с 3:1, която изкачи тима от Фамагуста начело в класирането.
препоръчано
“На полувремето треньорът ни каза да притиснем съперника, за да стигнем до обрат. Загубихме от АПОЕЛ и днес имахме огромна нужда от победата. Добър отбор сме и се радвам, че го показахме”, сподели Гаджев.
“Не мисля, че съм демонстрирал най-добрата си игра. Мога и повече. Сега ни предстои мач за купата срещу Агия Напа и след това ще мислим за дербито с Аполон (Лимасол)”, каза още българинът, цитиран от Спортал.
свързани новини
Влади Гаджев с първи гол за Анортозис
9160
на 07.01.2018
Гаджев с цял мач за Анортозис
4933
на 03.01.2018
БОМБА! Анчелоти се връща в Реал Мадрид
16128
на 22.01.2026
Керкез прибира в Атромитос ненужен бивш футболист на Ботев Пловдив
6936
на 22.01.2026
НЯМА СПИРКА! Кристиано Роналдо отбеляза гол №960 в кариерата си
9260
на 22.01.2026
Лудогорец излиза за 7 млн. евро в Глазгоу
10264
на 22.01.2026


