ГОРЕЩО
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Аз ще бъда най-отпред и ще ви водя! ДПС ще следва мисията си - това са хората! (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ОПТИМИСТИЧНА ТЕОРИЯ! Процедурата по свръхдефицит може да е бърза, ако кабинетът "Радев" направи...
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредният рунд от делото между бившия капитан на "Левски" Владимир Гаджев и изпълнителния директор на ЦСКА Александър Тодоров е днес. Халфът заведе иск срещу Тодоров, след като беше обвинен в проява на расизъм спрямо Омар Косоко в дербито преди два сезона.
Тогава червеният шеф заяви, че ще сезира УЕФА за поведението на Гаджев. Играчът от своя страна заведе иск за нанесени морални щети и обида и има претенции за финансова компенсация в размер на 20 000 лева. Халфът отрича да е обиждал Косоко.
"Трудно ще спечели това дело господин Гаджев, но да видим какво ще реши съдът", каза представляващият Тодоров адвокат Георги Гайдаров.
"7 дни спорт"
препоръчано


