ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Моделът Ивелина Чоева, любимата на Сашо Кадиев, е разбила сърцето му с избора си да отиде на море с майка си.
препоръчано
Двете дами релаксират на макс в петзвезден хотел в тузарския испански курорт Палма де Майорка, разкриват техни фотоси в Инстаграм.
"Последните няколко дни бяха толкова перфектни и пълни с емоции! От известно време планирах да отида на почивка с майка ми, но все отлагахме. Най-добрите почивки са тези, където сте с човека, на когото държите, и ако добавите към това красиво, комфортно и заобиколено от лукс място, имате перфектната комбинация за няколко грандиозни дни", написа в социалната мрежа половинката на тв водещия.
Вижте тази публикация в Instagram.
Сашо Кадиев попадна в капан в Турция
12154
на 09.08.2022


