ГОРЕЩО
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преговорите по сделката между "Левски" и "Газпром" били към края си и договорът между двете страни е изяснен на 99%, пише "Меридиан Мач". Подписването му се очаква да стане факт до два месеца.
препоръчано
"Газпром" ще стане генерален спонсор на тима и ще влага по 2,7 млн. евро годишно. Ако това се случи, то "сините" ще могат да се огледат на трансферния пазар през зимната пауза, тъй като в момента покрай строежа на новия сектор собственикът Тодор Батков е ограничил всички разходи.
МЕДИИТЕ В ЕГИПЕТ ГЪРМЯТ: Сангаре се разбра с местен гранд
8150
преди 4 часа
Броиха 3 милиона долара за бивш халф на Левски
12967
преди 9 часа
Мбапе плаща торби с пари за частен самолет
13299
преди 20 часа
Стоилов: Във футбола не парите, а работата побеждава
8077
на 26.01.2026


