BG EN

"Галатасарай" пусна 2 млн. фланелки на Уесли Снайдер

Световен футбол

"Галатасарай" пусна 2 млн. фланелки на Уесли Снайдер

4965
на 21.01.2013
Галатасарай пусна 2 млн. фланелки на Уесли Снайдер

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турският гранд "Галатасарай" вече работи по възвръщане на част от парите, които плати за холандския национал Уесли Снайдер. “Джим Бом” плати на "Интер" 7,5 милиона евро. За да избие част от тази сума, ръководството на клуба пусна на пазара 2 милиона фланелки с името на халфа. Единична бройка се продава за 125 турски лири (около 50 евро).

препоръчано

Уесли Снайдер подписа договор за 3,5 години с "Галатасарай", като според условията в него футболистът ще получава по 4 милиона евро на година и още по 25 000 евро за всеки изигран мач. Очаква се холандецът да кацне днес след обяд в Истанбул с личния самолет на президента на клуба Юнайл Айсал.

Вестник “Фанатик” определя привличането на Снайдер като “Трансфер на века”. В Турция дори вече нарекоха плеймейкъра “Уесли Снайпер”. Холандецът е изразил желание да дебютира за новия си клуб още в следващия кръг, когато е дербито с "Бешикташ".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК