BG EN

Галена, Преслава и Андреа шмъркали от коката на Сако!

ТОП НОВИНАТА

Галена, Преслава и Андреа шмъркали от коката на Сако!

21447
на 26.12.2012
Галена, Преслава и Андреа шмъркали от коката на Сако!
Три популярни фолк певици са присъствали в тефтера на сочения за наркобос от МВР Стефан Бонев-Сако. При обиск в дома на Сако са иззети няколко тефтера със списъци на клиенти, които си купували марихуана и основно кокаин. Източници от полицейските среди разкриват, че трите певачки са с инициали Г., П. и А. Пълните имена на фолк изпълнителките няма да бъдат разкрити, докато не се потвърди, че са замесени. Предполага се обаче, че това са Галeна, Преслава и Андреа. Все пак за никого не е тайна, че голяма част от чалга дивите употребяват наркотици по време на участията си, за да могат да издържат цяла нощ. През годините не една и две певици са били обвинявани, че прекаляват с дрогата, твърди HotArena.net. Фенове ги виждат как шмъркат в тоалетните, а някои жълти медии дори са публикували и снимки на чалгаджийки с бяло по носа.  
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК