ГОРЕЩО
Пътуване без граници: големият план за лято 2026 започва сега (СНИМКИ)
Giro d'Italia 2026 стартира на българска земя
КУТИЯТА НА ПАНДОРА! Легализира ли АПИ източването на милиони чрез „мъртви“ задания в последния ден на кабинета "Гюров"
ПИК TV: Ето ги министрите от кабинета на "Прогресивна България". Очаквано - премиер е Румен Радев (ВИДЕО)
ПОТРЕСАВАЩО! ИПБ: Прикриват самоубийство на служител на АПИ. Мълчанието на министрите на Гюров е...
Епицентър
"Галъп" и "Тренд": ГЕРБ печелят предсрочните парламентарни избори (ОБНОВЕНА)
26643
на 02.10.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По предварителни данни на "Тренд" първа политическа сила на парламентарните избори е ГЕРБ с 25.7, втора е "Продължаваме промяната" с 18.5.
препоръчано
Според екзитпола на социологическа агенция „Галъп“ първото място с най-много гласове заема ГЕРБ с 24.6, следвани от „Продължаваме промяната“ с 18.9%.
Изборният ден в страната започна точно в 07:00 ч. и завърши в 20:00 ч. Ако след този час пред секциите има чакащи, гласуването може да бъде удължено, но с максимум един час - до 21:00 ч. Право на глас имаха малко над 6.6 млн. българи.
Гласуването беше основно с машина. На някои места, обаче, поради възникнали проблеми, преминаха изцяло на хартиен вот.
НА ИЗПРОВОДЯК: Служебниците на Гюров пускат нов държавен дълг
64525
преди 2 часа
ПРАЗНИК Е: На днешния ден почитаме най-любимия ученик на Христос
31844
преди 3 часа


