BG EN

Гарет Бейл много разочарован от загубата

Световен футбол

Гарет Бейл много разочарован от загубата

9165
на 17.06.2016
Гарет Бейл много разочарован от загубата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голямата звезда на Уелс Гарет Бейл остана много разочарован от загубата на неговия тим от Англия с 2:1. Според Бейл тима се е раздал на 100% и, въпреки загубата, може да се чувства горд от представянето си. 

препоръчано

"Това наистина е много разочароващо, но сега се чувствам горд заради отбора. Дадохме всичко, както правим обикновено. Играхме на 100 процента и нямаше как да направим повече.

Разочаровани сме в този момент, но сме силни вътрешно, а и турнирът все още не е приключил. В следващия мач ще бъдем много по-силни. Продължаваме да се борим по всички възможни начини. Искаме да продължим напред на европейското първенство."

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК