BG EN

Гастарбайтер бере душа след удар в стълб на магистрала "Тракия"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Гастарбайтер бере душа след удар в стълб на магистрала "Тракия"

14874
на 06.08.2016
Гастарбайтер бере душа след удар в стълб на магистрала Тракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж е в болница след катастрофа на магистрала "Тракия" край Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Сигналът за произшествието в района на 121-ви километър, посока София, е подаден към 14.50 часа вчера.

препоръчано

Според първоначалната информация поради движение с несъобразена скорост и загуба на контрол при навлизане в бензиностанция лек автомобил "Опел" на гастарбайтери, с немска регистрация, се блъснал в електрически стълб.

С три счупени ребра е 50-годишен пътник в колата, управлявана от 26-годишна чужда гражданка. Няма данни за употреба на алкохол. По случая работят служители на сектор "Пътна полиция".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК