ГОРЕЩО
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
СВЕТЪТ ДНЕС
Генералният секретар на НАТО иска засилване на натиска върху Северна Корея
9304
на 31.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг се обяви днес за засилване на натиска върху Северна Корея, предадоха ТАСС и Ройтерс.
препоръчано
"За НАТО е важно да се усилва натискът върху Северна Корея, така че всички държави да се придържат към политиката на международни санкции в интерес на постигането на мирно решение на проблема", заяви Столтенберг на среща с японския премиер Шиндзо Абе в Токио.
В разговор с японския външен министър Таро Коно Столтенберг отбеляза, че ракетната програма на Северна Корея е заплаха за целия свят.
свързани новини
ЕС налага нови санкции срещу Иран
7942
преди 4 часа
Нови преговори в Кайро за спасяване на крехкото примирие в Газа
6264
преди 5 часа
6,1 по скалата на Рихтер удари Куба
4704
преди 6 часа


