BG EN

Генсекът на ООН осъди Армения за конфликта в Нагорни Карабах

Азия

Генсекът на ООН осъди Армения за конфликта в Нагорни Карабах

12628
на 19.02.2017
Генсекът на ООН осъди Армения за конфликта в Нагорни Карабах
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В неделя държавният глава на Азербайджан Илхам Алиев се е срещнал с генералния секретар на ООН Антонио Гутериш в баварската столица Мюнхен, предава информационната агенция Azeri Press Agency, като се позовава на съобщение от пресслужбата на държавния глава на страната, пише "Фокус".
Гутериш е проявил интерес към ситуацията в Нагорни Карабах и перспективите за преговори, които да разрешат конфликта в региона. В рамките на срещата Алиев е подчертал, че Армения участва с нежелание в заседанията и нарушава постигнатите договорености за прекратяването на конфликта.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим наши хора в съдебната система (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Емил Радев: Искането за уволнението на Теодора Георгиева вече е в Европейския парламент. Реформата на ПП и ДБ се свежда до това да сложим "наши хора" в съдебната система (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК