ГОРЕЩО
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
ЧАС ПИК
Ген. Валентин Петров: Служители на МВР не правят разлика между законно и незаконно подслушване
19955
на 15.04.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Служители на МВР не правят разлика между законно и незаконно подслушване. Това е страшното. Това е и разликата между скандала с Мишо Бирата и сегашния със подслушванията на политици и бизнесмени", каза в ефира на "Лице в Лице" ген. Валентин Петров, бивш главен секретар на МВР.
препоръчано
Подслушването се извършвало под прикритието на тренировки, според ген. Петров. 3% от информацията се използвала в съдебните процеси. Останалата част била за други цели, включително и политически.
Тепърва предстояли нови разкрития по скандала с подслушванията. "Никой не може да се съмнява. Който не познава Сотир Цацаров, може да си мисли, че скандалът ще се резмине "ей така", поясни ген. Валентин Петров.
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
15
преди 5 сек
От Gеn Z към Gen Z... с ЛЮБОВ
31735
преди 54 минути


