BG EN

Георги Костадинов подписа с "Левски" за две години

СПОРТЪТ ДНЕС

Георги Костадинов подписа с "Левски" за две години

21026
на 03.07.2015
Георги Костадинов подписа с Левски за две години
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Георги Костадинов подписа двегодишен договор с "Левски". Полузащитникът парафира днес своя контракт в офиса на клуба на улица "Тодорини кукли" 47.

препоръчано

Георги Костадинов е роден през 1990 година, а кариерата му преминава през Черноморец Поморие, Лудогорец и Берое. Дошлият на проби Алекс Константиноу проведе първа тренировка с Левски. Кипърският халф, който пристигна днес в Боровец, се включи на пълни обороти в заниманието на стадиона в Самоков.

Константиноу взе участие във всички занимания на тима, които днес бяха подчинени на фланговите атаки и удари от разстояние. След неколкократни повторения и смяна на ролите между играчите в края наставникът Стойчо Стоев раздели футболистите за двустранна игра. Утре от 19:00 часа Левски се изправя срещу Волга в контролна среща на стадион "Георги Аспарухов".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК