Георги Марков с ТРИ ПРОГНОЗИ специално за ПИК: Зеленски си отива до 100 дни, млада Европа завива надясно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Уважаеми читатели на ПИК, на вашето внимание предоставям три прогнози от сцената на европейската политика:
1. Зеленски си отива до 100 дни! Военната мафия тепърва ще бъде разкрита. Не може народът ти да мре на фронта, а приятелят ти Тимур да се облекчава в златна тоалетна! Това, че медите на Сорос крият, не значи ,че не е вярно! Зеленски пусна Тимур Миндич да избяга в Израел часове преди да бъде задържан. Антикорупционите органи вече работят под американска шапка!
2. Саркози излезе от затвора и каза, че ще прати в същата килия Макрон. Как? Ами като подкрепи младата звезда на френската политика Жордан Бардела за президент. Младите се редят на опашки за книгата му.
3. Испания има своя Чарли Кърк. Това е 25-годишният Вито Килес от партия VOX на Сантяго Абаскал. Ще счупи университетите от пълни зали да го слушат!
Млада Европа завива надясно! Вижте как посрещат Килес в Университета в Мадрид CEU:


