BG EN

Георги Рачев: Свежо и хладно до петък, но от следващата седмица....

Животът днес

Георги Рачев: Свежо и хладно до петък, но от следващата седмица....

19646
на 08.08.2023
Георги Рачев: Свежо и хладно до петък, но от следващата седмица....
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Малко по-хладно време имаме в момента, такава беше и прогнозата Тази седмица ще бъде много свежа, за разлика от следващата, когато ни очаква нова гореща вълна“. Това каза пред бТВ климатологът Георги Рачев.

препоръчано

По думите му тази седмица на свежо и по-хладно време ще се радваме до петък, а после започва повишаване на температурите.

Тази сутрин на връх Мусала е измерен 1° и ако имаше валеж, той щеше да е от сняг, подчерта климатологът.

Проф. Рачев предупреди, че новата топла вълна ще се доближи до тази, която преживяхме наскоро. В края на следващата седмица – около 18 август, ще е 35-38 градуса в по-голяма част от страната, прогнозира той.
 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК