BG EN

ГЕРБ готови да преосмислят решението за преференциалния вот

Политика

ГЕРБ готови да преосмислят решението за преференциалния вот

21269
на 16.02.2019
ГЕРБ готови да преосмислят решението за преференциалния вот
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ако съобразяваме текстовете на конституцията, ние не обсъждаме проблеми, които са в нея и за които да има нарушение. Дадохме възможност на опозицията да говори. Ние им отговорихме и смятам, че в този спор седи атракция. За БСП е важно да се създаде страх и тезата, че тези избори са първоначално опорочени, каза пред "канал 3" председателят на правната комисия от ГЕРБ  

препоръчано

Очевидно целта е сега да се създаде имиджов проблем. Образно казано ние отнасяме критиките. Стремиш се до сега да си бил симпатичен и нека има преференции, но не правиш целенасочени кампании, да излезеш пред другите. По-честно е да кажеш “да, аз разчитам на себе си” , каза още той.

Ние зачетохме волята на ДПС. Виждате, че не сме коментирали техните предложения, които не са поставени за пръв път. Би следвало политическата ни култура да започне да ги приема като например пропагандата на чужд език. Те не казват, че трябва да го има винаги, а когато има изявление, да може то да бъде преведено и на чужди езици. Аз мисля, че все повече се отваряме и все повече хора работят в чужбина и разчитаме много да се върнат и да се развиват тук. Нищо лошо няма в това да се развиваме, заяви Кирилов.

На въпрос дали в ГЕРБ са склонни да преосмислят решението си за преференциите, което предизвика обществено недоволство, Данаил Кирилов заяви, че ако има воля, са готови да обмислят такъв вариант. Той призна, че заради отказа на ВМРО и Атака да подкрепят орязване на преференциите парламентът е бил изправен пред сериозно предизвикателство за съществуването си и затова се е стигнало до подкрепата на ДПС. Нещо, което разкри тази сутрин и председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК