BG EN

ГЕРБ се жалват от агитация на турски език

ГЕРБ се жалват от агитация на турски език

10283
на 05.10.2014
ГЕРБ се жалват от агитация на турски език
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ПП ГЕРБ-Хасково пусна жалба срещу лицето Юзджан Мехмед, който е директор на дирекция „Социално подпомагане” в Хасково и кандидат за депутат от листата на ДПС.

препоръчано

Той води предизборна агитация пред секцията на турски език, като агитира хората, събрали се около него да гласуват с №18 в бюлетината, съобщи пресцентърът на ГЕРБ. Свидетели при установяване на нарушението: Ахмед Ахмед Халил - член на СИК № 138 в с. Маслиново, община Хасково.

ПП ГЕРБ-Харманли подаде жалба до РИК-Хасково и по друг случай, съобщиха отново от партията. В СИК 293300009 има съмнение за нарушение на ИК. По сведения на гласоподаватели, лицето Антон Сашев с лек автомобил „Опел” Фронтера, цвят зелен,  извозва различни лица до секцията и им оказва давление за гласуване за определена политическа партия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО ПИК TV: Депутатите решават за мултифондовия модел в допълнителното пенсионно осигуряване - НА ЖИВО
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК