ГОРЕЩО
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След британския вот за напускане на Общността Германия и Франция подкрепиха създаването на тесен отбранителен съюз в ЕС, съобщи Фокус.
препоръчано
Германският министър на отбраната Урсула фон дер Лайен представи новата стратегия за сигурност на Берлин, подчертавайки, че то този момент темата за подобен съюз не е стояла на дневен ред поради съпротивата от страна на Лондон.
Сега обаче Берлин и Париж ще стартират преговори с европейските партньори за тясно сътрудничество и отбрана, увери германският министър.


