ГОРЕЩО
КЪРВАВ ЕКШЪН В МОНТАНА! Разбиха с брадва главата на 17-годишно момче
Издирват убиец на куче в мрежата (ВИДЕО)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Сигнал до премиера Радев за търговия с постове, злоупотреби и нарушения в онкоболницата на ППДБ при управлението на кабинета "Гюров"
Вижте кои са двамата загинали в смъртоносната гонка на "Челопешко шосе" (СНИМКИ)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Федералната антимонополна агенция на Германия одобри купуването от европейски компании (Wintershall, Shell, E.ON, ENGIE, OMV) на дялове в компанията за строителството на „Северен поток 2“, предаде Интерфакс.
препоръчано
Решението е с дата 18 декември. Искането за произнасянето на агенцията по въпроса е подадено от полския антимонополен регулатор Urzad Regulacji Energetyki (URE).
По предварителна информация петте европейски партньори ще получат по 10% от компанията, а „Газпром“ запазва са себе си 50% от Nord Stream 2 AG.


