ГОРЕЩО
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Доналд Тръмп няма да бъде обявен за почетен гражданин на германския град Калщат, откъдето някога са емигрирали неговите баба и дядо, предадоха ДПА и ТАСС. Решението беше обявено от кмета Томас Яворек след заседание на общинския съвет, който се мотивира с това, че градът не дава почетно гражданство.
Дядото на Тръмп Фридрих, който впоследствие англицизирал името си на Фредерик, заминал от родния Калщат за Ню Йорк в края на 19-и век. В германския град все още могат да бъдат открити далечни роднини на американския президент.
препоръчано
свързани новини
Гореща линия! Тръмп и Путин с важен разговор в събота
11647
на 27.01.2017
Тръмп защити предстоящото спиране на визите и приема на бежанци
12924
на 27.01.2017
Тръмп иска данък върху вноса от Мексико да плати за стената по границата
7704
на 27.01.2017
Спорните решения на Тръмп предизвикаха дипломатически раздор
12636
на 27.01.2017


