ГОРЕЩО
КЪРВАВ ЕКШЪН В МОНТАНА! Разбиха с брадва главата на 17-годишно момче
Издирват убиец на куче в мрежата (ВИДЕО)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Сигнал до премиера Радев за търговия с постове, злоупотреби и нарушения в онкоболницата на ППДБ при управлението на кабинета "Гюров"
Вижте кои са двамата загинали в смъртоносната гонка на "Челопешко шосе" (СНИМКИ)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бивш германски военен призна днес пред съда в Дюселдорф, че е шпионирал за Русия, предаде "Франс прес". По думите му той е искал да помогне войната в Украйна да не се разрасне до ядрен конфликт.
препоръчано
"Сгреших", заяви пред съда 54-годишният обвиняем Томас Х, който е бил с чин капитан в Бундесвера. Той е обвинен, че е предал информация от поста си във Федералната служба за оборудване, информационни технологии и поддръжка на германската армия.
Твърди се, че от май миналата година той няколко пъти е предлагал сътрудничество на руското генерално консулство в Бон и на руското посолство в Берлин.
свързани новини
Британец, служител от посолството в Берлин, шпионирал за Русия
11447
на 11.08.2021
12 години затвор за холандски дипломат, шпионирал за Русия
6503
на 23.04.2013
Зеленски пристигна на работно посещение във Великобритания
3459
преди 47 минути
Няколко ареста след стрелба в закусвалня в Кьолн
11288
преди 6 часа
Руски дрон удари съоръжение за съхранение на ядрено гориво до Чернобил
11209
преди 7 часа
Лидерите на Великобритания, Франция и Германия ще се срещнат със Зеленски
8102
преди 11 часа


