ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на Локомотив (Горна Оряховица) наблегнаха на бирата веднага след сензационната победа с 1:0 над Лудогорец. Играчите на Сашо Ангелов започнаха да се наливат с пенливата течност, поливайки успеха. Това стана ясно от снимка, публикувана от играчите, които се гласят да празнуват до ранни зори.
Победата над Лудогорец дойде след гол на Иван Пенев, който отбеляза още в началото на мача след центриране от фаул на Красен Трифонов. Така Локомотив (Горна Оряховица) продължава на 1/4-финалите за Купата на България за сметка на шампиона Лудогорец.
препоръчано
Щастливият треньор: Казах ви, че може да хвърлим бомба срещу Лудогорец
8905
на 29.10.2015
СЕНЗАЦИЯ! Третият в "Б" група изхвърли Лудогорец от Купата на България!
32671
на 29.10.2015
Ераносян след резила: Неприятно, срамно, причината винаги е в мен
11144
на 29.10.2015
Ангел Петричев: Срамна работа!
11061
на 29.10.2015


