BG EN

Геят Жорко пипна за първи път ц*ци тази вечер във “Фермата”

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Геят Жорко пипна за първи път ц*ци тази вечер във “Фермата”

13917
на 06.10.2015
Геят Жорко пипна за първи път ц*ци тази вечер във “Фермата”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 

препоръчано

За първи път в живота самоопределилият се като хомосексуалист Жоро от “Фермата” пипна гърди... Футболната съпруга Мария му обясни как да се “отнася с тях” и му даде възможност лично да изпробва уменията си върху...коза. След козата на ред дойде и вимето на кравата, за която девственият гей получи напътствия от радневския имам Мустафа.

“Усещането е странно и някак... майчино...” – сподели на шега впечатленията от новия си опит Жорко. Освен доенето на кравата тази седмица на фермерите ще им се наложи сами да изработят кошара и навес за дърва, както и да се научат да обезпаразитяват жито за посев. За първи път от началото на предаването стопанинът бай Георги ще им предаде лично еди от занаятите, които владее най-добре – правенето на сирене. Телевизионният любимец дълги години е имал собствена мандра.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК