ГОРЕЩО
КРАЙ НА ТЪРГОВИЯТА С КРЪВ: Пациентите не са длъжни да осигуряват кръводарители
ИНТЕРЕСНИ СХЕМИ: Коцето от "Възраждане" прехвърли лукс къщата си на Варненското езеро на своята майка (ДОКУМЕНТ)
ЕКСПЕРТИ ПРОГОВОРИХА: Какво ще се случи с машините за гласуване, чиято гаранция е изтекла
Политологът Димитър Ганев ВКАРА ИНТРИГА преди президентския вот: Гюров се прави на стратег в социалките, ГЕРБ не ги чака нищо добро
Здравният министър проговори за доц. Кунчев: Оставката му не трябва да се обвързва с административната реформа. РЗИ-та няма да бъдат закривани
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С 10-дневна екскурзия до Венеция завърши 2-годишното пребиваване на актрисата в Италия. Да посети града на гондолите, поискал като подарък за рождения си ден 10-годишният внук Андрей, а Гинка е навсякъде с него.
Тя бе командирована да се грижи за малчугана, който учеше 2 години в Рим, докато майка му Хермелина бе на дипломатическа служба в посолството ни. Сега Андрей ще продължи в Италианския лицей и ще живее при баба си до завръщането на родителите му в края на декември.
препоръчано
Почина легендата на Queen Бари Мичъл
24156
на 22.08.2026
ЛЮБОВ: Нина Добрев с ново гадже (СНИМКА)
44226
на 15.07.2026
Бразилска инфлуенсърка полетя от небостъргач в Дубай
80464
на 11.07.2026
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
100620
на 07.07.2026


