ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Америка
Главният изпълнителен директор на Яху ще напусне борда на директорите след продажбата на компанията
5637
на 10.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От американската интернет компания Yahoo в понеделник потвърдиха, че главният изпълнителен директор Мариса Мейър ще напусне борда на директорите, след сливането с компанията Verizon, съобщава AFP, цитирана от "Фокус".
Очаква се Мейър да продължи да се занимава с основната дейност на Yahoo, която подлежи на закупуване от американския телеком. Yahoo продава своите интернет операции, като това представлява начин да ги отдели от своя по-ценен дял в китайския интернет гигант Alibaba.
Съоснователят на Yahoo Дейвид Фило и Мейър ще напуснат борда на директорите.
препоръчано
свързани новини
Информацията за над 1 млрд потребители в Яху е била компрометирана
5901
на 15.12.2016
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
18719
преди 9 часа
ВЕНДЕТА! Застреляха в ефир мексикански инфлуенсър
13272
преди 14 часа
6,3 по Рихтер тресна край бреговете на Южните Филипини
5268
преди 20 часа


