BG EN

Главното мюфтийство се отказва от претенциите си за имотите?

Животът днес

Главното мюфтийство се отказва от претенциите си за имотите?

5330
на 17.02.2014
Главното мюфтийство се отказва от претенциите си за имотите?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главното мюфтийство се отказва да внася предложения за промени в Закона за вероизповеданията. Това съобщи председателят на джамийското настоятелство в Пловдив Ахмед Пехливан пред "Фокус".

препоръчано

Това е станало ясно от изявление на адвокат Красимир Руев, който води делата, свързани с имотни претенции на Мюфтийството.

Въпросът за отказване от претенциите ни за връщане на имоти е юридически и на него може да отговори само адвокат Руев, каза Пехливан.

Дали това е обсъждано той също не знае, но със сигурност е станало ясно вече, че главният мюфтия се отказва да внася предложения за поправки в Проектозакона за вероизповеданията, с цел да се успокои обществото. „Право на поправки в закона имат и другите вероизповедания, но главният мюфтия оттегля нашите предложения и се отказва от поправки”, каза Пехливан.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 140
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК