BG EN

Гладна мечка се вози 8 км върху боклукчийски камион

ШАРЕН СВЯТ

Гладна мечка се вози 8 км върху боклукчийски камион

9798
на 04.08.2016
Гладна мечка се вози 8 км върху боклукчийски камион
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гладна мечка се возила 8 километра върху камион за боклук, преди да успее да скочи на дърво, съобщава „Асошиейтед прес”. 

препоръчано

Случката се разиграла в американския щат Ню Мексико миналата седмица. Шофьорът събирал боклук, без да знае, че на покрива на камиона му има мечка. Осъзнал това чак, след като чул животното да издава звуци. Животното се качило на камиона на място, където от горското стопанство държат хеликоптер за гасене на пожари.

Хеликоптерен механик, който щракнал снимки на мечката, разказа, че около 30 горски и служители от Националния парк се събрали, за да видят сцената, когато шофьорът обърнал близо до дърво, за да позволи на мечката да избяга. Мечката се прехвърлила на дървото и останала там около час или два преди да слезе и да избяга.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК