BG EN

Гледат мярката на банковия обирджия от Айтос

Темида

Гледат мярката на банковия обирджия от Айтос

5609
на 17.12.2015
Гледат мярката на банковия обирджия от Айтос

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бургаският окръжен съд разглежда молба на Христо Колев, с която се иска изменение на наложената му мярка за неотклонение "задържане под стража".

препоръчано

Колев е разследван по обвинение за грабеж на банков клон в Айтос. Отнетата парична сума е в особено големи размери - 55 239 лева.

Според повдигнатото обвинение при извършването на грабежа двамата мъже са били въоръжени с огнестрелно оръжие и Колев е заплашил живота на хората намиращи се в банката, като е произвел изстрел, пише "Булфото".

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК