BG EN

Глобиха жена на тротинетка за попържни из Велико Търново

Темида

Глобиха жена на тротинетка за попържни из Велико Търново

21175
на 22.01.2024
Глобиха жена на тротинетка за попържни из Велико Търново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наложиха глоба от 100 лева на млада жена за отправяне на псувни и обидни думи към граждани във Велико Търново, съобщиха от полицията.

препоръчано

Глобата е наложена от Районния съд във Велико Търново на 21-годишната местна жителка за дребно хулиганство.

След намесата от страна на униформени тя е отведена в близкото полицейско управление, където й е съставен акт.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК