ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
1000 лева глобиха санданчанин, нанесъл в катастрофа лека телесна повреда на съгражданин.
препоръчано
В съдебна зала съдия Катя Сукалинска призна за виновен 22-годишния Марин Николов за това, че на 08.09.2014 г. около 10.50 часа с лек автомобил марка „Шкода Октавия” на заден ход е блъснал движещия по уличното платно Иван Илиев, на 73 години. За налагане на по-лекото наказание –глоба, натежа фактът, че към момента на извършване на нарушението М. Николов е неосъждан.
Освен наказанието глоба Николов ще трябва да заплати и направените разноски за адвокат. Наложеното наказание подлежи на обжалване и протестиране пред Окръжен съд - Благоевград.
Двама са в болница след жестока катастрофа в Стара Загора
8522
преди 5 часа
Камион изгоря на Капитан Андреево
12032
преди 22 часа
Двама души са пострадали при пожари през изминалото денонощие
10979
на 21.03.2026
Тяло на удавена жена изплува от Дунав край Видин
15988
на 20.03.2026


