ГОРЕЩО
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Глутница вълци нападна коне над ковачевското село Сирищник. Инцидентът е станал в района на хижа "Джамен" в Рудина планина , част от Руйско-Верилийската редица, пише Мироглед.
препоръчано
4-5 вълка са нападнали два коня на стопанин от селото, които били на паша в района. Единият е убит, а другият е ранен от вълците. Собственикът има около 30 коня, отглежда и крави.
Председателят на Ловно-рибарското сдружение в Радомир инж. Иво Банков е дал разрешение на ловната дружинка в Ковачевци за отстрел на хищниците. Те може да следят и отстрелят вълците денонощно като упражнят денонощен контрол на района. По думите му вероятно те имат малки и търсят храна. Вълците можели да изминат 35 км. на нощ.
свързани новини
Глутница вълци е забелязана в предградията на Солун
15497
на 28.01.2026
Пуснаха движението по "Тракия" посока София
4656
преди 1 часа
Глутница вълци нападна коне в президентското село
12149
преди 2 часа
Трактор изгоря на полето край тополовградско село
8510
преди 6 часа


