ГОРЕЩО
ПРАВО В ОЧИТЕ! Министър Еконт съсипа окончателно пощите, слугинчето на Доган и моментен галеник на ППДБ сега замита
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
Румен Петков за БЕЗКОНТРОЛНАТА СЕЧ на Дечев: Такъв погром в МВР не е имало от времето на Цветан Цветанов
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски: Ако служебното правителство няма воля, ние ще внесем предложението за увеличение на заплатите за работещите в “Български пощи”
САМО В ПИК! Георги Марков: Швабите избраха турчин за премиер! Хелмут Кол се е обърнал в гроба!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж потроши автомобил в Плевен, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 12 юни в 2:00 часа на булевард „Георги Кочев“ на паркинг пред жилищен блок е установен 28-годишен мъж, в момент на чупене на огледало на колата.
До задържането той е нанесъл щети на двете станични огледала, странично предно стъкло и е срязал предна дясна гума на лекия автомобил.
На място е извършен оглед. Иззет е 30-сантиметров кухненски нож. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа.
Уведомен е районен прокурор и разследването по случая продължава.
Опасно! Вандал реже гуми наред в бургаския ж.к.”Възраждане”
12407
на 11.02.2018


