BG EN

Голмайсторът на ЦСКА получи повиквателна за Хаити

Футбол

Голмайсторът на ЦСКА получи повиквателна за Хаити

7598
на 06.03.2023
Голмайсторът на ЦСКА получи повиквателна за Хаити
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голмайсторът на ЦСКА Дюкенс Назон получи повиквателна за националния тим на Хаити.

препоръчано

Отборът на Хаити ще гостува на Монсерат на 25 март, а три дни по-късно приема в домакински мач тима на Бермудските острови в Лигата на нациите на Конкакаф. 

Заедно с Назон в националния отбор на Хаити се завръщат още нападателят на израелския Макаби Хайфа Францди Пиеро и защитникът на френския третодивизионен Стад Олимпик Шолете – Мартин Експериенс.

Нападателят на ЦСКА не е играл за Хаити от 2021 година. Дюкенс Назон има 4 гола в последните 4 мача в efbet Лига. Той е голмайстор на червените с 11 попадения през сезона до момента. Назон се разписа и в последния мач на тима срещу Локомотив (Пловдив), въпреки че след мача помощник-треньорът Величко Капланович разкри, че Назон не е тренирал в продължение на 4 дни през седмицата заради висока температура.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК