BG EN

Голмайстор на ЦСКА призна за сериозен проблем с Йорданеску

Футбол

Голмайстор на ЦСКА призна за сериозен проблем с Йорданеску

37377
на 02.12.2016
Голмайстор на ЦСКА призна за сериозен проблем с Йорданеску
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Колумбийският нападател на ЦСКА Густаво Кулма беше избран за Играч на мача между "червените" и Нефтохимик. Густаво призна за сериозен проблем в ЦСКА София по време на престоя на Еди Йорданеску в клуба.

"Трудно е да не можеш да комуникираш свободно с играчите. Имаше малко напрежение заради езиковата бариера, но в момента има ново начало за нас. Победихме сега и гледаме напред", споделя Кулма.

"ЦСКА е най-големият отбор в страната и футболистите трябва да доказваме това на терена", допълва Густаво, който се очертава лидер в сегашната селекция на "червените".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК