ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на ЦСКА Павел Головодов се счита за един от големите таланти на българския футбол. Едно от най-силните му качества е неговата скоростна техника, чрез която доста често преодолява противниковите бранители по изключително ефектен начин. Именно това се случи и на последната контрола на ЦСКА в Гърция, която бе срещу Панатракикос (2:2). Головодов влезе в игра през втората част, а с едно от изпълненията си накара не само българските, но и гръцките фенове да признаят неговия талант.
препоръчано
Във въпросната ситуация младокът овладя топката, финтира защитник на гърците, след което с нов финт в стил „Роналдиньо” му направи „мрежичка” и продължи пробива си по лявото крило./sportal.bg
свързани новини
Бащата на Павел Головодов почина
19849
на 31.01.2016
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
17470
преди 24 минути
Гроздан Караджов с още подробности за пристанището на остров “Св. св. Кирик и Юлита”
10380
преди 38 минути


