BG EN

ГОЛЯМО СЪРЦЕ: Футболният треньор Димитър Димитров-Херо приюти две украински семейства

Футбол

ГОЛЯМО СЪРЦЕ: Футболният треньор Димитър Димитров-Херо приюти две украински семейства

10417
на 22.04.2022
ГОЛЯМО СЪРЦЕ: Футболният треньор Димитър Димитров-Херо приюти две украински семейства
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Известният футболен треньор Димитър Димитров-Херо е дал убежище на две украински жени с деца.

препоръчано

Бургазлията е поел грижата за тях и се опитва да помогне не само с подслон, но и да създаде условия, така че децата да се чувстват спокойни, показа Нова телевизия.

“С жените се запознах случайно. Видях ги в едно кафене, докато бях там с жена ми. Попитах ги с какво мога да им помогна и така започна нашата дружба”, каза той.

“Когато пристигнахме, бяхме много притеснени. Вече сме по-спокойни. Нашите близки са в Украйна и ние много се тревожим за тях”, разказа една от жените.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК