ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В столицата на Казахстан Астана гори строящият се многофункционален комплекс „Абу Даби Плаза“, съобщи новинарският сайт Tengrinews.kz, цитиранот "Фокус".
Съдейки по снимките и видеоклиповете, публикувани на интернет страницата, горят горните етажи на сградата. Подробностите около инцидента се разследват.
Изграждането на многофункционалния комплекс „Абу Даби Плаза“, чиято основна сграда достига височина от 88 етажа, е стартирало през 2010 година. Очаква се да бъде завършено в края на 2016 г. След завършване на комплекса, той ще се превърне в най-високата сграда в Казахстан и Централна Азия.
препоръчано
свързани новини


